Producenci
O nas

EkoSzop.pl – sklep ekologiczny tworzony z myślą o przyszłości

Witaj na EkoSzop.pl. Cieszymy się, że z nami jesteś. Poznajmy się bliżej! :)


Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z miłości do natury. Jest dla nas niezwykle ważne, aby żyć w zgodzie z przyrodą i pozostawiać po sobie jak najmniejszy ślad ekologiczny. W końcu chodzi o dobro nas wszystkich – a zwłaszcza kolejnych pokoleń!


To sprawia, że nieustannie poszukujemy sposobów na to, aby uczynić swoje życie bardziej eko. Tę pasję przekazujemy również naszym dzieciom. Uczymy je, że każda, nawet najmniejsza zmiana codziennych nawyków, jest wkładem w bezpieczną przyszłość naszej planety i nas wszystkich.


Również z tego powodu powstał EkoSzop.pl. Wierzymy, że oferując Ci artykuły biodegradowalne, dokładamy własną „cegiełkę” do walki o naszą wspólną przyszłość.


Plastikowe opakowania i akcesoria otaczają nas zewsząd i nie możemy pozwolić na to, aby „zalały” świat. Właśnie dlatego zaczęliśmy szukać akcesoriów ekologicznych i biodegradowalnych, którymi w prosty sposób można zastąpić wiele przedmiotów z tworzyw sztucznych używanych na co dzień.


Bardzo szybko okazało się, że nie tylko plastikowe słomki można zastąpić papierowymi, a plastikowe talerzyki jednorazowe – tymi naturalnymi. Biodegradowalne worki na śmieci, jednorazowe drewniane sztućce… to tylko niektóre proste i niedrogie rozwiązania dostępne na wyciągnięcie ręki.

Przekonaj się, że można wybierać EKOlogicznie i EKOnomicznie jednocześnie!


W ofercie EkoSzop.pl znajdziesz bogatą gamę artykułów biodegradowalnych oraz ekologicznych. Nasz asortyment stale się poszerza – nieustannie poszukujemy nowych, sprawdzonych dostawców i innowacyjnych produktów.

 

Zapraszamy!

  •  

     

    Darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 249 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl