Producenci

Dalpo

Obecnie naszą kluczową specjalizacją jest produkcja taśm pakowych, taśm pakowych z nadrukiem, taśm specjalistycznych, folii ochronnych, folii ochronnych z nadrukiem, etykiet termotransferowych, etykiet termicznych, etykiet z nadrukiem oraz papieru samoprzylepnego.

Działamy na ogólnopolskim rynku od 30 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz unikalny know-how, umożliwiły nam ciągłe rozwijanie i usprawnienie procesów produkcyjnych oraz organizacyjnych.

Na bieżąco inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy nasz zespół wyspecjalizowanych fachowców. Naszym atutem jest nowoczesny i wydajny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów z kraju i zagranicy. Posiadamy własne dwa Zakłady Produkcyjne, które sukcesywnie rozwijamy i unowocześniamy.


Oferujemy produkty i usługi na najwyższym europejskim poziomie, czego potwierdzeniem jest przyznawany nam certyfikat ISO 9001, który posiadamy od 2006 roku. Dążenie do zaspokojenia potrzeb rynkowych i nieustanne śledzenie zachodzących trendów owocuje rozwojem współpracy z licznymi firmami produkującymi artykuły biurowe i przemysłowe z zagranicy, dla których jesteśmy dystrybutorem ich produktów na polskim rynku.

W 2010 roku staliśmy się oficjalnym dystrybutorem produktów 3M, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom bardzo szeroką gamę wysokiej jakości produktów 3M takich jak: kleje przemysłowe, taśmy klejące, taśmy dwustronne, taśmy specjalistyczne, taśmy VHB, bumpony, rzepy, filtry prywatyzujące, mini projektory, środki ochrony indywidualnej (maski, półmaski, pochłaniacze gazowe, filtry przeciwpyłowe, kombinezony ochronne).


Świadectwem naszego rozwoju jest prestiżowe wyróżnienie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw „Gazela Biznesu”, przyznawane nam każdego roku przez magazyn „Puls Biznesu”. W latach 2012 i 2013 znaleźliśmy się wśród laureatów Skrzydeł Biznesu – trzeciej edycji rankingu firm sektora MSP. Organizatorem rankingu jest Dziennik Gazety Prawna, patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Finansów. “Skrzydła Biznesu” powstały, by nagrodzić postawę przedsiębiorców, którzy w czasach spowolnienia gospodarczego skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój. Również od 2013 roku corocznie otrzymujemy prestiżowe wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie wielkopolskim. Łącznie zostało nam przyznane 28 nagród.

Dalpo

  •  

     

    Darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 249 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl