Producenci

Lemonovy brand

 Marka Lemonovy powstała z myślą o zmniejszeniu ilości odpadów na naszej planecie. Kierujemy się zasadą Zero Waste, zgodnie z którą staramy się nie generować odpadów, używając produktów wielokrotnie. Opracowujemy zrównoważone alternatywy dla produktów jednorazowego użytku!

Nasza misja
Odpady, jakie znamy dzisiaj, to ludzki wynalazek, mający mniej niż sto lat. Konsumpcjonizm poszedł w złą stronę, dusząc planetę miliardami ton śmieci. Naszą misją jest przemyślenie sposobu, w jaki konsumujemy, i zaoferowanie trwałych alternatyw dla produktów jednorazowego użytku. Dlatego skupiamy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających zasady gry. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które pomagają w rozwoju ruchu Zero Waste.

Lepsze jutro
Nasza podróż właśnie się rozpoczęła. Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc w rozwoju ruchu Zero Waste. Dzielenie się informacjami o tym, jak zmniejszyć swój ślad ekologiczny, to kolejne kroki na drodze do świata wolnego od odpadów. Nie możemy stworzyć lepszego jutra samemu, to od wszystkich zależy, czy wprowadzimy drobne, ale znaczące zmiany.

Lemonovy brand

  •  

     

    Darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 249 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl