Producenci

PartyDeco

Poznaj PartyDeco
Jesteśmy na rynku od 1995 roku. Dostarczamy 6 tysięcy unikalnych, zgodnych z najnowszymi trendami produktów. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby dostosować naszą ofertę do zmieniających sie potrzeb rynku.

Przyjazne opakowania
Dla naszych produktów tworzymy opakowania, które pobudzają pozytywnie emocje i sprawiają, że podejmowanie decyzji zakupowych jest jeszcze łatwiejsze. Praktyczne rozwiązania oraz standard eurozawieszek i kodów kreskowych sprawiają, że tworzenie ciekawych ekspozycji jest łatwe, a praca z nimi przyjemna.

Marketing Support
Zespół naszych specjalistów tworzy materiały wspierające sprzedaż zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Z przygotowanych przez nas, darmowych materiałów, dowiesz się jak tworzyć ekspozycje sklepowe oraz jak prezentować produkty w sklepie internetowym.

Szybkie dostawy
Nawet niewielkich ilości towaru pod drzwi klienta. Organizujemy dla klientów również z zagranicy transport naszego towaru wprost do ich magazynu. Stale monitorujemy rynek logistyki, aby móc zaoferować najlepsze stawki i czasy dostaw.

Systemy rabatowe
Doceniamy naszych klientów, dlatego oferujemy politykę rabatową dopasowaną indywidualnie do możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Nasze systemy rabatowe ułatwią Ci wprowadzanie nowych grup produktowych do swojej oferty. Rozwijając współpracę z PartyDeco gwarantujesz sobie korzystniejsze warunki handlowe.

Kontrola jakości
To nasz priorytet. Każda sztuka wyrobów produkowanych przez PartyDeco jest kontrolowana i oceniana pod względem jakości. Bez aprobaty naszych kontrolerów żadna partia towaru nie może zostać przeniesiona z działu produkcji do działu magazynu. Także współpracujący z nami zewnętrzni producenci są zobligowani do przejęcia audytu każdej partii towaru wysyłanego do PartyDeco. Zatrudnieni przez nas kontrolerzy to osoby szczególnie dokładne i odpowiedzialne.

PartyDeco

  •  

     

    Darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 249 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl