Producenci

uploader file preview

RareCraft

 

RareCraft - polska rzemieślnicza marka kosmetyków
Powstała w 2020r. W pewnej krakowskiej manufakturze, gdzie historyczne tradycyjne receptury zbiegły się z nowoczesnymi osiągnięciami współczesnej nauki. Wartości jakie przyświecają marce od początku to szlachetność, naturalność i tradycja.

Historia RareCraft
Skąd wzięła się nazwa marki? Jest to dosłowne tłumaczenie słów z łac. rare- rzadko spotykany, niezwykły, szlachetny i łac. craft – rzemiosło. Na logo naszego niezwykłego rzemiosła wybraliśmy wizerunek rysia, ponieważ wiele łączy nas z tym nieprzeciętnym zwierzęciem. Zdecydowanie jest to unikalność. Ryś tak samo jak nasze tradycyjne receptury kosmetyczne jest czymś rzadkim, niespotykanym i nieoczywistym. Jest to zwierze o wyjątkowo łagodnym wyglądzie, ale jednak to rasowy drapieżnik- używając kosmetyków naszej marki zadbasz o swoją skórę i zarost, nie tracąc przy tym swojej męskiej natury ;) RareCraft jest lokalną, polską marką, kupując nasze produkty wspierasz to co polskie.

RareCraft - co nas wyróżnia?
Rzemieślniczy sposób wykonania oraz autorskie receptury sprawiają, iż kosmetyki i akcesoria RareCraft są niepowtarzalne i wyjątkowe. Marka opiera się na stosowaniu naturalnych, ekologicznych surowców, jednocześnie zachowując efektywność i skuteczność działania kosmetyków. Znajdziesz u nas wegańskie produkty, ekologiczne opakowania i rozwiązania w nurcie zero waste. Kunszt i sposób wykonania czerpiemy wprost z orginalnych XIX wiecznych przepisów mistrzów mydelnictwa Europy Zachodniej. Przekonaj się czy szlachetne rzemiosło jakie oferujemy spełni Twoje oczekiwania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

  •  

     

    Darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 249 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl